Promocje Instalacji LPG.

Ten dział naszej strony jest poświęcony promocjom jakie co jakiś czas udzielamy. Chcemy dawać naszym klientom zmaksymalizowany produkt za minimalną możliwą cenę. Jesteśmy świadomi że zadowolony klient to najlepsza reklama jaką można mieć. Chcemy skusić klientów naszymi promocjami. Promocje podzieliliśmy na pięć działów, dział Instalacji gazowej, Wulkanizacji, Mechaniki ogólnej, Lakiernictwa i Blacharstwa. Za jakiś czas chcemy także rozpocz±ć współpracę z firmą Groupon by właśnie za ich pośrednictwem rozpowszechniać nasze promocje.

Promocja na Montaż sekwencji nawet od 1700zł.

Czy martwisz się groźbami wzrostu cen paliw? Być może już jakiśTankowanie LPG czas się zastanawiasz nad jeżdżeniem na gazie? Co ciebie powstrzymuje? Zdarza się czasami że warsztaty windują ceny montażu instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu ze względu na to jak mawiają: "Dalej się opłaca". Dlatego taka instalacja potrafi kosztować nawet ponad 2500zł. Nasz warsaztat zajmuje sie obsługą i montażem instalacji LPG już od 10 lat. Wypracowaliśmy ogromne zniżki z dystrybutorami tychże instalacji. Udało sie nam więc obniżyć cenę montażu LPG do minimum.

Niesamowite obniżki cen Instalacji LPG.

Nasuwa się pytanie o jakość naszych Instalacji Gazowych. W tym przypadku nie mamy żadnych wątpliwości. Latami montujemy osprzęt gazowy i nie zdarzają nam się reklamacje. Klienci już po dwóch dniach roboczych mogą się cieszyć zredukowaniem kosztów podróżowania autem nawet do 40%. A to wszystko za tak niską cenę.


Lista przykładowej instalacji do benzynowego silnika czterocylindrowego z wielopunktowym wtryskiem paliwa:

  - Parownik gazowy
  - Listwa wtryskowa lub wtryskiwacze
  - Zbiornik gazowy
  - Sterownik gazowy z możliwością dignostyki przez OBD 2 (przydatna funkcja ze względu na ujednolicenie systemów diagnostycznych)
  - Przewody miedziane i gumowe

Ceny instalacji do czterocylindrowych silników:

  - z butlą 34l - 1780zł
  - z butlą 44l - 1800zł

Znajdź nas również na ALLEGRO.
Aukcja montażu sekwencyjnej instalacji gazowej.
Przykładowy zestaw instalacji gazowej.