Witamy.

[Rozmiar: 96133 bajtów]

Witamy na stronie O nas. Jako urzytkownik pojazdu silnikowego zapewne dowiedziłeś już wiele warsztatów samochodowych. Czy masz jakiś ulubiony? Gdzie zazwyczaj serwisujesz swoje auto? Może specjalnie pokonujesz wiele kilometrów by Odwiedź nasz serwis i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Staramy sie by nasi stali klienci byli pewni że dbamy o ich samochody, by na bierzaco wiedzieli w jakiej kondycji są ich samochody. Wejdź do grona naszych stałych klientów.

Chcesz się dowiedzieć więcej. Zadaj pytanie

Z życia warsztatu.


Witam w zakładce z informacjami o samym istnieniu warsztatu i nie tylko. Co ciekawego zdarzyło się w ostatnim czasie? Nasz warsztat przeszedł delikatny facelift. Odnowiona elewacja i nowe barwy Eurowarsztatu Best ACM przykuwaja uwagę na ulicy Rumuńskiej w Michałowicach. Jeżeli dawno Cię u nas nie było, przyjedź i zobacz jak zmieniamy sie dla Ciebie.

Trochę informacji o Firmie Best ACM

Witamy na na stronie firmy Best ACM. Firma istnieje od 1998 roku. Specjalizujemy się w blacharstwie i lakiernictwie oraz naprawach mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych. Od 2000 roku zajmujemy się również montażem i serwisowaniem samochodowych instalacji gazowych LPG zwłaszcza z systemem sekwencyjnego wtrysku paliwa. Jesienią 2008 poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi wulkanizacyjne. W roku 2009 postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych oraz flot samochodowych. Wygospodarowaliśmy część hali naprawczej na przechowalnię opon. W każdym roku na tych regałach przechowywanych jest ponad 1200 opon. Rozpoczeliśmy także współpracę z Polskim Serwisem Flot . Wulkanizacja to bardzo ważna część naszej oferty i cały czas chcemy powiększać liczbę klientów, którzy zdecydują u nas wymieniać opony; na dzień dzisiejszy rocznie wymieniamy prawie 500 kompletów opon.


Zapraszamy firmy oraz Klientów indywidualnych. Czas naprawy bieżącej proponujemy spędzić w naszej poczekalni przy kawie, herbacie.


Ważniejsze wydarzenia w działalności naszej firmy
  1998 - powstanie firmy oferującej usługi blacharskie lakiernicze i mechaniczne
  2000 - rozszerzenie działalności firmy o montaż i obsługę instalacji LPG
  2007 - znaczna rozbudowa warsztatu o pięciostanowiskową blacharnię i kabinę bezpyłową
  2008 - rozszerzenie działalności firmy o usługi wulkanizacyjne
  2009 - powstanie przechowalni opon z miejscem na 400kpl i rozpoczęcie współpracy z największym serwisem flot samochodowych w Polsce
  2010 - rozszerzenie działalności firmy o obsługę klimatyzacji
  2011 - zmiana zarządu firmy
  2012 - zawiązanie współpracy z firmą Bavarian Diagnostics,
  2012 - rozszerzenie działalności o regenerację turbosprężarek
  2013 - wejście do sieci nieazależnych autoryzowanych warsztatów EUROWARSZTAT

Nasz asortyment usług

Na tej zakładce naszej strony opiszemy czym się zajmujemy na podstronach każdej z dziedzin dowiesz się szerzej na temat mechaniki , blacharstwa i lakiernictwa. Ale tutaj chcemy powiedzieć Ci czym różnimy się od innych warsztatów. Jesteśmy samodzielnym warsztatem samochodowym, czyli nie zrzeszonym. Chcemy być pomocni w wielu różnych naprawach. Cały czas więc rozszerzamy nasz asortyment usług. Drogi kliencie u nas uzyskasz wszechstronną pomoc. Jeżeli chcesz naprawić swoje auto z tytułu zwykłej usterki damy Tobie wybór tańszych lub bardziej trwałych rozwiązań. Jeżeli jesteś poszkodowanym w kolizji drogowej chętnie udzielimy Tobie informacji o formalnościach jakich trzeba dokonać. Jeżeli chcesz zezłomować auto to także możesz zrobić to u nas. Potrzebujesz informacji jaka instalacja gazowa dla twojego auta jest najlepsza, zgłoś się do nas a udzielimy ci potrzebnych informacji. Dzwoń, pisz, przyjeżdżaj. Jesteśmy dla Ciebie.

Oferujemy:
* regeneracja turbosprężarek
* serwis blacharsko-lakierniczy, naprawy powypadkowe
* rozliczenia bezgotówkowe
* serwis mechaniczny samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek
* pełna diagnostyka auta
* przeglądy okresowe
* naprawy bieżące
* wulkanizacja, wymiana opon i wyważanie
* autoholowanie
* samochód zastępczy
* sklep części zamiennych (eksploatacyjnych)
* fachowe doradztwo przy zakupie samochodów używanych
* sprzedaż i sprowadzanie używanych aut z zagranicy
* obsługa,odgrzybianie, nabijanie i naprawa klimatyzacji
* naprawy, specjalizacja:
AUTA FRANCUSKIE (Citroen, Peugeot, Renault)
JAPOŃSKIE (Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota)
NIEMIECKIE (Audi, Opel, VW Group - VW, Seat, Skoda)
KOREAŃSKIE (Kia, Hyundai)
WŁOSKIE (Fiat, Alfa Romeo)
ANGIELSKIE (Rover, Land Rover, Range Rover)
* posiadamy także parking depozytowy


Informacje o Specjalizacjach firmy.

Specjalizacje naszej firmy można podzielić na trzy grupy: blacharstwo, lakiernictwo, mechanika. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Dużo przyjemniej jest gdy w jednym i tym samym warsztacie można wykonać wszystkie naprawy a właśnie tak jest u nas. Np. naprawa z tytułu wypadku i opłacana przez firmę ubezpieczeniową nie wyklucza także dokonanie naprawy mechanicznej, czy np. wulkanizacyjnej. Dlaczego miałbyś ze swoim autem jeździć od warsztatu do warsztatu? Dlaczego miałbyś kilka razy opłacać jakieś naprawy jeśli możesz zrobić to szybciej i taniej. Jeśli chcesz wykonać kilka napraw z różnych dziedzin motoryzacji chętnie Tobie to umożliwimy, i bardzo chętnie udzielimy atrakcyjnego rabatu. Często duże stacje obsługi pojazdów naliczają opłaty przyjęcia pojazdu, zdarza się też że autoryzowane serwisy w twojej okolicy nie posiadają stanowisk napraw powłok lakierniczych, co często jest kłopotliwe gdy chcesz by auto było sprawne mechanicznie i pięknie wyglądało. Przyjedź do nas i sam się przekonaj.